Pecha-Kucha for the 11th time

Posted on September 14, 2010

0


LATVIAN:

Jau no pirmā Pecha-Kucha vakara vēsajās Andrejsalas telpās, esmu sirdī tāda īsta šī pasākuma fane. Katru reizi saņemot epastā ziņu, ka jau atkal arhitekti, dizaineri un citas radošas personības posīsies uz sevis prezentēšanu 20×20 formātā – sirds priekā ietrīsas un aši ir jāspiež Forward podziņa meilam, lai šo ziņu izplatītu tālāk.

Tad nu tā – 16.septembrī no 19:00 ir vērts pabūt VEF teritorijā esošajā mākslas centrā, jo tur varēs uzzināt, kas svaigs tīkla mākslā, velo projektos, foto jomā un, protams, arī arhitektūrā. Lai arī ne vienmēr prezentācijas vai runātāji aizrauj (katrs jau nav dzimis popzvaigzne), parasti šie vakari man nāk ar 2 bonusiem: 1) iedvesmu, 2) cilvēkiem. Jaunas idejas, netradicionāls piegājiens lietām, reizēm gluži vienkārši stilīgs prezentāciju veids, no kā var pašpikot darba dzīvē (un mani kolēģi ir liecinieki, ka no Pecha-Kucha prezentāciju formāta iedvesmojusies esmu DAUDZ). Bet tam pāri tā labā sajūta, kāda mani pārņem arī Arsenāla laikā – ka Rīgā ir daudz oriģinālu, radošu, interesantu cilvēku, un ka reizēm viņi izlien no savām alām, lai sanāktu kopā un apmainītos ar impulsiem.

Tehniskais info, ko vēsta mājaslapa:
“Pasākums atvērts visiem interesentiem, tā laikā darbosies bārs. Ieejas maksa 3,-Ls”

Nu tad protamies un pošamies! Sī jū zēr..

ENGLISH:

Ever since the first Pecha-Kucha night in the chilly place at Andrejsala, I consider myself a real fan of these events. Every time receiving an email that architects, designers and other creative personalites are gathering to present themselves in 20×20 format, my heart trembles and fingers rush to press Forward button to send this info further to my friends.

So, on 16 September from 7pm make sure to pay a visit to Arts Center located at the VEF territory, as there you will be able to find out what’s fresh in the art, cycling projects, photography and ofcourse architecture. Although I can’t say that every presentation is a hit (not every presenter is born a popstar), these events do come along with two bonuses for me: 1) inspiration, 2) people. New ideas, original way of thinking and sometimes simply cool way of presenting (and my colleagues are witnesses of how much I’ve been inspired by Pecha-Kucha presentation format) are inspiring. But above all that I do love the feeling (and I tend to get the same one during film festival Arsenals) that there are loads of creative, original, interesting people in Riga that happen to crawl out of their warm caves every once in a while to come together and share some impulses.

Technical info according to the webpage:

„The event is open for everyone, there will be a bar. Entrance fee 3 lats”

So see you there!

Advertisements
Posted in: Events