Tweed run in Riga

Posted on September 15, 2010

0


LATVIAN:

Ho ho ho! Kādā ļoti lietainā maija svētdienā pilsētā, kurā piedzimst vējš piedalījos Latvijā pirmajā tvīda braucienā. Neskatoties uz to, ka stundu garā brauciena laikā rokas burtiski sala pie stūres un izlijusi biju viscauri, tās bija vienas no sirsnīgākajām un pozitīvākajām emocijām šovasar! Garāmgājēji mums māja un uzsmaidīja (ok, bija arī kāds, kas kaut ko pikti norūca no balkona), bet galvenais, ka veselu bariņu savstarpēji mazpazīstamu cilvēku vienoja tāds prieks un patiesums. Par to, kā mums tur gāja, droši vien varētu rakstīt stundām, bet kopumā – tā bija lieliska uz velo pavadīta diena spītējot briesmīgiem laikapstākļiem. Ps paldies Fountain viesnīcas meitenei, kas mūs tādas samirkušas žurciņas ielaida karstā dušā pēc tam, kad jau bijām izčekojušās no numuriņa.

Ar visu šo emociju gūzmu galvā dubultā priecājos lasīt, ka šosestdien tvīda brauciens notiks tepat Rīgā.

Tātad 18. sept, pl. 16:30 starts no t/c Olimpijas stāvlaukuma un finišs pie Raiņa. Ja tev ir velo un skapī vari atrast kādu veclaicīgāku apģērba gabalu vai aksesuāru, tev nav attaisnojuma tur nebūt! Ok, ir – man pašai būs jādodas uz draugu kāzām un netikšu, tāpēc jo vairāk musinu citus. Aidā! Lai dzīvo velorūcija!

Un vairāk info par pasākumu šeit.

ENGLISH:

Wohoo on a very rainy Sunday in May I happened to participate in the first Latvian Tweed run in Liepāja. Inspite of terrible weather and my hands basically freezing to the wheel of the bike, it definitely was one of the most positive emotions this summer! Passers by were waving and smiling at us (ok, except one grumpy guy shouting something from a balcony), but the most important thing that a bunch of relatively strangers were united by simple joy and good deeds. I could talk for hours about the emotions and the event, but all in all it was a perfect day on a bike in spite of the weather. Btw thanks to the receptionist at Fountain hotel that allowed us to take a hot shower even after checking-out of the room, as I guess we looked really miserable totally soaked.

And taking into account the load of positive emotions, I’m double happy to read that this Saturday second tweed run will take place here, in Riga.

So on 18th September, 4:30pm from shopping mall Olimpija parking the route will lead to the park with the monument of Rainis. If you have a bicycle and can find some retro stuff in the closet, you have no excuses not to participate! Ok, you do, like me – gotta go to a friends wedding, but for that reason – I’m even more willing to motivate others. Off you go! Viva la revolucion!

And more info on the event here.

Advertisements
Tagged: , ,
Posted in: Events