Andele mandele – girly plan for Saturday?

Posted on October 10, 2010

6


LATVIAN (for English plz scroll down):

“Atkal jau nav ko vilkt” moments, kad pilns skapis drēbēm, pienāk katrai no mums ik pa laikam. Tam vēl klāt mēdz piepulcēties lielā skapja tīrīšana, kad atrodi smukas štātītes, ko pati neesi jau gadu vilkusi – it kā patīk, bet zini, ka nav tavējā, vai arī, ka ir jau morāli novecojusi, lai gan pie apkaklītes varbūt pat vēl veikala birka karājas.

Un ko darīt? Var mest laukā, var atdot draudzenei, var aiznest uz Otro elpu.. bet ir modīgas dāmas, kas to visu ir pārvērtušas kārtīgā pucēšanās un priecāšanās pasākumā – jeb citiem vārdiem “Andelē Mandelē“. Varētu pat teikt, ka ik pa brīdim (precīzāk – reizi trijos mēnešos) kāda Rīgas vieta uz veselu dienu uzzied krāšņā pērļu, papēžu, somiņu, puķu, flisīšu, gliteru un citu brīnumu  buķetē.

Andeles organizētāja Līva uz manu jautājumu par to, kas tad tas tāds ir, atbildēja:

” Kas ir AndeleMandele?- visizdevīgākā iepirkšanās ,kas pēdējā laikā ir piedzīvota. Andeles dalībnieces pasākumā izpārdod savas drēbes, aksesuārus, kurpes , somiņas utt. par superizdevīgām cenām un Tev tikai jāspēj tās ‘nomedīt” ! Kur vēl ir iespējams ielūkoties teju 100 dāmu vērtīgajos drēbju skapjos? Kur vēl ir iespēja izpārdot savas kleitas, kurās vairs neielienam, vai kas ir morāli novecojušas, brūtgānu dāvināto bižutēriju un kurpes, kuru papēži tev tomēr ir par augstu, vai arī iemainīt pret ko sev tīkamo no citu dāmu skapjiem? (: ”

Tad nu šoreiz blogā tā īsi un sievišķīgi – tām, kuras grib papucēties un papildināt savu garderobi ar kādu “pērli” – ir vērts ielūkoties pasākumā, kas šoreiz apdzīvos nedaudz krīzes iespaidā pamirušā Baroncentra trešo stāvu jau pavisam drīz – 16.oktobrī. no 11:00- 17:00. Pašai gan jāsaka godīgi – līdz šim esmu pamanījusies īstos Andeles datumus palaist garām, bet pēc Open Air Vintage tirdziņa pieredzes zinu, ka tieši šādās reizēs var tikt pie mantām, kas vēl ilgi priecē sirdi un kuras gluži tāpat veikalos apkārt nemētājas.

Vietas mainās, bet spožums paliek.. Neliels video ieskats vienā no iepriekšējām Andelēm šeit:

ENGLISH:

Oh, I have nothing to wear – this feeling comes to our feminine minds quite often, even though the closet is full of stuff. Or – after a bigger clean-up of clothing, you come upon things that you love, but somehow don’t wear already for a year or so. And what to do with all that? There are some options like – throwing out, giving to a friend, donating to charity shop like Otra Elpa.. but some ladies have come up with a cool event that helps cleaning their closets and getting new stuff.

In the video above you can see one of „Andele Mandele” events, where girls open up their closets and sell shoes, accessories, bags, dresses etc and etc.

So this time – very feminine and short post – if you feel like finding a cute of stylish addition to your warderobe – check out Andele Mandele on 16 October, 11:00am – 5:00pm at Barona centrs store – 3rd floor.

These events happen every 3 months, organized by Liva Jaunozola. The places change, so it seems that every 3 months you have a fashion flower blooming up somewhere in Riga – you just have to know, when and where. Even though I’ve never made it to Andele Mandele myself, knowing my experience in Open Air Vintage fest, I can bet that it’s the place and time, when you can get such „pearls” you’ll admire still for months and won’t find easily in stores. So enjoy, girlies!

Advertisements
Posted in: Events