Just another flower shop?

Posted on November 27, 2010

5


LATVIAN (for English plz scroll down):

Pirms sākat lasīt, lūdzu atceraties, ka es esmu neglābjama puķu un it īpaši orhideju mīle, tā ka šis raksts būs ai cik subjektīvs. Tad nu tā – pēc vēlas brokastu kafijas un kūkas Bonērā, uz Tērbatas un Blaumaņa ielas pamanīju skatlogu ar sasodīti skaistām baltām orhidejām.

Kā izrādās, tikai kopš šīs otrdienas uz šī stūra atvēries jauns ziedu veikals – Karkade. It kā jau nekas īpašs, bet man tomēr iekrita sirdī. Un ne tikai dēļ orhidejām, bet arī dēļ tā, ka kārtīgi piedomāts pie paša veikala dizaina un izkārtojuma. Ziedi kārtoti pa krāsām – sarkanais stūrītis, oranžīgi-dzeltenais, bet zemāk bildē – sveiciens no mana mīļākā stūra – zaļi baltā!

Lizantes, rozes, orhidejas, lillijas un daudzas jo daudzas citas puķes līdzās viena otrai tā vien rosina paņemt VISU. Noturējos un mājup devos ar ļoti prātīgu, lai gan smagu pirkumu – orhideju zemi un dekoratīvajiem puķu podiem, ko man vajadzēja jau sen. Bet es jūtu, ka viena orhideja ir sirdī iekritusi uz atgriešanos – Cambria – zvaigznes formā, balti violetā krāsā.

To, ka veikals vēl jauns, varēja just pēc pārdevēju mazliet mulsās attieksmes un apjukuma, kad pēc kārtīgāka pirkuma vajadzēja atrast kopējās summas pogu uz kases aparāta. Bet jebkurā gadījumā – šis veikals manī radīja vēlmi iepirkt jaunus telpaugus un salikt pilnas palodzes ar svaigi grieztiem ziediem. P.s. nodrošina arī ziedu piegādes – tā ka mīļie vīrieši, protaties!

ENGLISH:

Before you start to read, bear in mind that I’m total flower and especially orchid lover, so this will be as subjective as it gets. So after a very late breakfast at cafe Bonera, on the corner of Terbatas and Blaumana str noticed shop window with amazingly beautiful white orchids.

Apparently, just since this Tuesday the corner house is hosting a new shop – Karkade. It might seem as nothing special – just another flower shop, but somehow it got me excited. And not just because of beautiful orchids, but coz all of the flowers were sorted according to their colour. So there was a white corner, a yellowish orange one and for English reader – see below the red corner:

Roses, amaryllis, lilies, cyclamenas and many other flowers are basically shouting aloud – take me with you. I had to really control myself in order not to walk out of the store with dozen of orchids and lots of cut flowers. So I went for a very smart purchase – soil for the orchids and decorative flower pots. However, I do feel that one of the orchids – white + violet Cambria has stayed in my heart and I might have to go back to get it.

From the bit confusing service I could tell that the shop is very new, nevertheless it gave lots of inspiration and basically motivated me to fill my whole flat with flowers (thank god I was reasonable enough not to follow this urge, as it might be bit expensive). Btw they also provide flower deliveries – so dear men, please take that into account!

Praktiskais info / Practical info:

Karkade, address: /Tērbatas19/21

Phone: +371 67282698

Web: homepage (doesn’t seem to work yet)

Advertisements
Posted in: Shop