Art, art and Xmas presents at Jarmarka

Posted on December 14, 2010

0


Latvian (for English plz scroll down):

Kad pilsētā sākās Ziemassvētku tingeltangelis un iepirkšanās ārprāts, gluži vai par savu misiju uzskatu atrast tās vietas, kur tomēr var tikt pie oriģinālām, īpašām dāvanām, ar smeķi, ar stāstu, ar vēsturi, ar stilu.. Mākslas akadēmijas Jarmarka gan retajam būs jaunums, jo notiek jau astoto gadu pēc kārtas, bet jebkurā gadījumā – tā ir laba vieta, kur sākt meklējumus. Un kā saka zinātāji, labāk uz tirdziņu doties tomēr pirmajās dienās, kad vēl ir gana plaša izvēle.

No 16. decembra līdz pat gada priekšpēdējai dienai (30.decembrim) Mākslas akadēmijas zāle būs pilna pašu studentu andelētāju un dažnedažādu māksliniecisku labumu – no lielformāta gleznām līdz stilīgām kartiņām un visam pa vidu arī pa kādam traukam, gaismeklim, rotai un apģērbam. Pat ja prātā nav dāvanu iegāde – vērts vienkārši iegriezties, papētīt, pabaudīt atmosfēru. Un paķert līdzi skaidru naudu. Vai arī – nepaķert un cerēt, ka tā neiztērēsies.

Veiksmīgi! Un tuvākajās dienās mēģināšu vēl ieblogot par vietām Ziemassvētku dāvanām. Tiem, kas nav pamanījuši, vērts ielūkoties rakstā par zeķu paradīzi Sockbox.

English:

When the Xmas crazyness is high and shopping malls are filled with people, I feel almost forced to go and look for the places where you can get presents with stories, with style, with personality.. Arts Academy Jarmarka might not be unfamiliar to most, as it is taking place already for the 8th year, but nevertheless – it is a good place to start. And some experienced Jarmarka goers say that it is worth going there in the first days, as the range of available goodies is wider.

So from 16 December till almost end of the year (30 Dec) Arts Academy 2nd floor hall will be filled with students and their artwork. From large format paintings and stylish Xmas cards till clothing, pottery, light objects and some accessories. Even if not in search of presents, do visit the place just to get the feeling of market like buzz and check out, what the new artists come up with. And make sure to take some cash with you. Or maybe – try not to and hope you won’t spend it.

Good luck! And in the coming days will try to blog more about places to look for Xmas presents. Make sure to check some of the first tips in the post on Sockbox – the legwear paradise.

Praktiskais info / Practical info:

Jarmarka, address: Kalpaka bulvāris 13, 2nd floor (Arts Academy)

Working hours: 11:00 -20:00 (24.dec – 26.dec free)

Web: homepage

Advertisements
Posted in: Events, Shop