The magic cardboard world at Foldlife

Posted on February 4, 2011

2


LATVIAN (for English plz scroll down):

Cilvēkiem, kas ir ciemojušies manā jaukajā mājvietā droši vien atmiņā labi palikušas manas gandrīz vienīgās viesistabas mēbeles – kartona sēžamie. Pašlaik tiem jau ir teju vēsturiska vērtība, jo nākuši vēl no tālā 2006.gada Venēcijas bjennāles. Bet man par lielu pārsteigumu tieši tādus pašus sēžamos pamanīju, ejot pēc salātiņiem uz Gastronome viesnīcā Latvija. Izrādās tur durvis pavisam nesen vēris kartona izstrādājumu veikaliņš Foldlife.

Ja ir mazbudžeta variantā jāiekārto māja, ātri jādabū galds un sēžamie ballītei vai mazajam gribas uzdāvināt pašam savu saliekamu kartona māju – šis veikaliņš ir teju “must see”. Izrādās, ka no kartona var taisīt arī izturīgus plauktus, lampu abažūrus, milzu izmēra “saliec pats” objektus, kas sastāv no trīsstūrveida gabaliem. Vieta radošām izpausmēm. Manuprāt, arī lieliska vieta iedvesmai un foršām dāvanām. Piedevām, netipiski lielākajai daļai Latvijas veikalu, pārdevējs sagaida ar smaidu sejā, ir gatavs plaši stāstīt par pieejamo produktu klāstu, brīdina par atlaidēm un novēl jauku dienu.

Un jums motivācijai: no 7. – 28. februārim visiem Foldlife kartona izstrādājumiem atlaides!

P.s. Foldlife tapis ar radošā projektu konkursa Brigāde atbalstu un pavisam drīz Rīgā durvis vērs daudz jaunu radošu vietu, kas man nozīmē vēl daudz laba materiāla bloga rakstiem. Stay tuned, bet pagaidām – apskatiet brigade.lv lapu

ENGLISH:

Those of you who have been at my place, probably remember almost the only furniture in the livingroom – cardboard chairs. Now they are close to becoming a historical treasure taking into account that they date back to the Venice biennale in 2006. Probably that is why I was so surprised to notice them in a shop that has recently opened in the shopping arcade of hotel Latvija (Radisson).

Foldlife is a real cardboard world – in case you have to decorate your house on low budget, need to quickly find some chairs and a table for a party or want to give your kids a cardboard home that they can make like a puzzle – that is a must see place. And imagine – it’s even possible to create bookshelves, lampsheds and all sorts of other creative stuff from cardboard. Check it out for yourselves and be truly inspired!

And for some motivation – in February Foldlife offers discount for all cardboard items in the shop.

Btw the project is supported by the cultural initiative Brigade and I’m happy to find out that there will be sooooo many cool creative places opening up really soon in Riga. Check out their webpage (unfortunately in Latvian) and stay tuned!

Praktiskais info / Practical info:

Foldlife, address: Elizabetes street 55 (entry from Brivibas 31) (shopping arcade of Radisson Blue hotel or viesnīca Latvija as locals know it)

Working hours: could not find the information, but I guess 10:00 – 18:00 on weekdays for sure (will update)

More information: Web / Twitter / Facebook

Advertisements
Posted in: Places, Shop