Girly plan for Saturday II – Vintage fest

Posted on April 1, 2011

0


LATVIAN (for English plz scroll down):

Šis ir vēstījums īpaši tiem, kas jau daudzreiz ir jautājuši, no kurienes ir uzradies mans zaļais mētelis, fifīgās kurpītes ar rišiņām un zvēriņiem, raibā zīda kleita vai pūkainā sudrabaini pelēkā jaciņa – Jā, jā – jau atkal, šo sestdien notiek Vintage fests jeb pilnajā un oficiālajā nosaukumā: Nefiltrētais Vintage festivāls.

Vairāk par visu to droši lasiet Agneses lieliskajā modes blogā. Tur atrodami arī daži iedvesmojoši fotoattēli lietām, kas festivālā būs atrodamas.

Šo un iepriekšējos festivālus organizē divas lieliskas dāmas – Agnese un Linda. Linda pārstāv vēl vienu jauku vintage veikaliņu Retrospectro, kas pašlaik mājo Nabaklab.

Uzreiz gan jābrīdina par vairākām lietām:

* Ejiet laicīgi – visas labās lietas zinātājas un zinātāji izķer ātri!

* Rēķinieties ar kārtīgu burzmu un karstumiņu – cilvēku tur mēdz būt daudz

* Paņemiet līdzi skaidru naudu (tā pavairāk) – ar karti norēķināties nevar un tuvākais bankomāts ir tirgū pie stacijas

* Drēbes uzlaikot parasti ir diezgan sarežģīti, tāpēc jābūt gataviem izdarīt trakus un spontānus lēmumus (un manuprāt šī ir īstā vieta un reize, kur ļauties nedaudz dullībai un, piem, nopirkt baltus banšu svārkus, kā es to izdarīju pirmajā Vintage festivālā)

Uz tikšanos Spīķeros!

ENGLISH:

This is a blogpost especially for those of you, who have wondered and asked me, where does the crazy green coat, cute colourful shoes and soft fluffy grey jacket come from. Yes – again this Saturday there will be the Vintage festival. Take some cash, be prepared for masses and spontaneous purchases and see you there!

Praktiskais info / Practical info:

11:00 – 18:00 (better go early!)

Dirty Deal Cafe, Spikeri – Maskavas 12/2

More info: Agnese’s blog

Advertisements
Posted in: Events, Shop