Real gourmand evening

Posted on May 2, 2011

0


LATVIAN (for English plz scroll down): Šoreiz ne par vietām, bet par cilvēkiem… Un pie reizes – palielīšos. Šo ceturtdien bija pirmā reize, kad kaut kur tiku aicināta nevis kā sava darba pārstāve vai forša meitene, bet kā BLOGERE.. mazliet pat bailīgi palika.

Bet īsumā – Latvijā viesojās ASV restorānu kritiķe, pavāre, blogere un Sunset žurnāla redaktore Margo, kas bija izteikusi vēlmi paēst kopā vakariņas ar vietējiem blogotājiem par un ap ēdieniem un restorāniem. Es gan biju mazākumā, jo vienīgi Signe no CetrasSezonas.lv arī rakstīja par ēšanas vietām, savukārt, visi pārējie klātesošie izrādījās īsti iedvesmotāji recepšu ziņā. Un tā nu mēs – kopskaitā seši latvju blogotāji kautrīgi sasēdām ap vakariņu galdu restorānā Ave Luna.

Kristu ar viņas gardo Krista.lv blogu jau pieminēju kādā vecākā ierakstā, bet klāt vēl bija teju profs šajā jomā Signe no portāla Cetrassezonas.lv, īsta vīriešu recepšu bloga autors Armands no Fotoreceptes.lv, un tad vēl Ilze un Anda, kas abas raksta recepšu blogus, jo bija apnicis draugiem visu laiku skaidrot, ko tad viņas atkal garšīgu pagatavojušas: attiecīgi absolutsed un uwagatavo. Savukārt, vakara vaininiece Margo stāstīja ļoti aizraujošu stāstu par to, kā viņi ievērojuši “One block diet” jeb citiem vārdiem – kā vienā pilsētas dārzā audzējuši visu nepieciešamo kārtīgu vakariņu sagatavošanai. Tikuši pat pie slaucamas govs un vistām, kas dēj olas, spieduši olīveļļu no olīvām, taisījuši sāli no okeāna ūdens, turējuši bites un visādi citādi izpildījušies.

Ko tur daudz – bija jauki, pozitīvi un interesanti. Un tagad zinu tik daudz kulinārus blogus, kur iedvesmoties ēdienreizēm. Ceru, ka jums arī noderēs!

P.s. Anda jau bija pamanījusies par šo uzrakstīt pirms manis – varat ieskatīties šeit.

ENGLISH:

This time I’ll write about people instead of places.. and can proudly reveal the secret of what I did on Thursday night – I was (for the first time in my life) invited somewhere as a blogger. Margo True – a blogger, Sunset magazine editor, chef and restaurant critique was visiting Riga, and we were having a dinner at Ave Luna restaurant with her and other Latvian food bloggers. It was a very inspiring and nice evening not only coz I revealed what a “one block diet” is and got some pro tips on how to write restaurant reviews, but also because this occasion brought together 6 of local bloggers, including me. So we shared our stories of how we started blogging and how is it going etc. And now I know at least 6 blogs where to look for inspiration for a meal – kitchen, beware!

Thanks to US Embassy that organized the event and especially to Inga, who took such good care of us. Btw did I mention that receiving her call some 3 weeks before the event was funny? My first thought after hearing “Good day, this is Inga from US Embassy calling” was – have I done something wrong that an embassy is looking for me? Apparently my only guilt was having this blog. Thank god for that 🙂

Advertisements
Posted in: Events