Taste Spain at Madride

Posted on June 12, 2011

5


LATVIAN (for English plz scroll down):

Retu reizi par jaunām vai interesantām vietām uzzinu no tik tradicionāliem medijiem kā avīzes. Tā kā spāņu virtuve ir sirdij tuva, tad liels bija prieks uzzināt, ka īsts spānis ir ņēmis un atvēris savu restorāniņu – Madride.

Vietu gan ir maz un interjers ļoti vienkāršs, bet labā ziņa, ka te var dabūt īstu gaspačo (kā smejas saimnieks – latviešiem jebkura auksta tomātu zupa esot gaspačo, bet tā nebūt neesot), kārtīgu paelju un tapas. Aiz bāra letes rosās saimniece latviete, kas tekoši runā arī spāņu valodā un mācēs pārliecināt, ka vajag tik garšot visu pēc kārtas. Un taisnība jau viņai būs – tapas ir nelielas, gardas un par ļoti saprātīgu cenu. Tā ka šo vietu ieteiktu, ja gribas panašķoties ap īstu spāņu šķiņķi, čorizo desu, labu cieto sieru, pārliecināties, ka spāņu un meksikāņu tortiļas ļoti atšķiras, un iemalkot arī kādu glāzi vīna.

P.s. paelju parasti gatavo uz vakarpusi, tā ka ja plānā tā – tad plānojiet uz vakariņām.

P.p.s. saimnieks nav profesionāls pavārs, tik ēst gatavošanas entuziasts, bet ēdiens ir patiesi labs un atmosfēra kā mājas restorānā.

ENGLISH:

Was happy to accidentally find out about this place via newspaper (as I rarely find new things in traditional media lately). As appears a real spaniard has opened up his own restaurant in Riga. It is a bit hard to find it, as the address says Valdemara street, but it is located few meters away on Hanzas street – but do try.

The place is small and simple, but the good news is that here you can taste probably the best gaspaco in Riga, a real paella and lots of tapas. Even though the owner is not a professional chef, the food is delicious and prices very reasonable. I would suggest the place for those who love real jamon, chorizzo, hard cheese, and who wants to find out the difference between Spanish and Mexican tortillas. Also a glass of wine and warm paella is great there.

Btw paella is usually made for the evening, so if you fancy trying that – plan for dinner.

Praktiskais info / Practical info:

Madride, address: Valdemāra 61 (entrance from Hanzas str)

Working hours: Mon – Thu 12 – 22, Fri, Sat 12 – 02
(Sun closed)

More information: Spain.lv

Advertisements
Posted in: Places