Pop-up market “Andele Mandele” KIDS on 17 March

Posted on March 13, 2012

0


LATVIAN: Jau atkal ielās izies pērļu (lasi: drēbīšu, smukumlietu un kurpīšu) mednieces, bet šoreiz – specializētā Andele Mandele ar bērnu drēbītēm un mantām. (Vairāk par to, kas ir Andele Mandele lasi manā iepriekšējā rakstā). Ja nerauc degunu par lietotām mantām (un bērnu gadījumā – ok, lietotas tās ir sasodīti mazu brīdi), tad noteikti ir vērts paburzīties Galerija Rīga telpās 17.martā, jo tur var tikt gan pie ļoti praktiskām un noderīgām lietām, gan arī visādiem fifīgiem nieciņiem saviem mazajiem prinčiem un princesēm. Organizatore Līva mācēja teikt, ka būs īpaši padomāts par māmiņām un būs iespēja atstāt bērnus spēlēties pie auklītēm, kamēr pašas “burzīsies” pa tirdziņu.

Pēc pieredzes varu teikt divas lietas: pirmkārt, tur patiešām ir atrodams ļoti plašs sortiments no bēbīšu bodīšiem, kombinezoniņiem līdz jau lielāku puiku un meiteņu drēbēm, īpaši daudz mazlietotu smukdrēbīšu (tādas, ko jaunas varbūt roka neceltos pirkt, bet par sakarīgām naudiņām – labprāt), bet, otrkārt, parasti ir ļoti pilns ar cilvēkiem un, piemēram, ar lielu punci vai bēbi slingā ir diezgan pagrūti izgrozīties. Kā arī – jo agrāk nāk, jo vairāk “pērļu”. Bet pēc medībām var iegriezties uz kādu kūku un kafiju tuvumā esošajā Kūkotavā vai Bonērā! Kā redzams plakātā – tirdziņš darbosies no 11 līdz 16, Galerija Rīga 3.stāvā.

ENGLISH:

For all the mommies, who like to dress their kids stylish, but sometimes just don’t want to spend zillions on buying baby/kids clothing – here’s an event for you – on March 17 there will be special KIDS edition of Andele Mandele (more on the event read here). In short – it is a pop-up market, where people sell used clothing, toys and other useful or just cute stuff. Open just for one day, usually super packed, but definitely a place to find some “pearls”.

Some practical advice: first, the place usually is very crowded, so it is a bit problematic to go there with a big belly or a baby in sling, however, for those with older kids – there will be children’s playground and nannies available, second, the earlier you come, the better stuff you can find, third, there is really wide range of goodies – from baby clothing to stylish outfits for older kids. And afterwards – why not grab a cake + coffee either at Kūkotava on Tērbatas Str or Bonēra on Blaumaņa Str. The market will be open from 11 to 16, located on the 3rd floor of shopping mall Galleria Riga.

Advertisements
Posted in: Events, Shop