Tartu science center visiting Riga (13 May)

Posted on May 10, 2012

0


LATVIAN (for English please scroll down):

Kad vēl aktīvi nodarbojos ar dīvānsērfošanu (couchsurfing), dzīve mani saveda kopā ar Irinu no Tartu. Mūsu tikšanās patiešām bija tāda pozitīva nejaušība. Jautāju, ko viņa dara, un Irina ar mirdzošām acīm stāstīja par jauno zinātnes centru, kas top Tartu. Viņas nodarbošanās bija sava veida tulkošana – kā padarīt zinātni aizraujošu un reizē saprotamu bērniem (un ne tikai). Jaunais centrs jau kādu laiciņu aktīvi darbojas Tartu, bet ar lielu prieku uzzināju, ka tuvāko nedēļu “AHHAA” ciemosies arī Latvijā ar tādu kā mini ekspozīciju, kas būs apskatāma vairākās lielajās pilsētās, tai skaitā Rīgā. Uz mani iedarbojas jau vien solījums par “lielajiem ziepju burbuļiem”, bet kopumā būs apskatāmi 15 eksponāti. Un tas viss par baltu velti!

Praktisko informāciju varat izlasīt plakātā zemāk, bet mans aicinājums visiem, kam ir bērni vai kas paši sirdī ir bērni, apmeklēt Galleria Rīga šo svētdien, 13.maijā.

ENGLISH:

Tartu science center is visiting Latvia – in 7 days the interactive and creative science mini-exhibition will visit 7 cities, including Riga. For those who have children or still have a kid alive in their hearts – make sure to visit Galleria Riga shopping mall on Sunday, 13 May (from 12 to 18). There will be 15 exhibits, including large soap bubbles. And if visiting Tartu, make sure to go to AHHAA center there!

Advertisements
Posted in: Events