Summer celebration on Miera Str (26th May)

Posted on May 24, 2012

0


LATVIAN (for ENG please scroll down):

Mani vienmēr sajūsmina un ieintriģē radošie kvartāli.. Sākumposmā tāda bija Andrejsala, tad Spīķeri, tad VEFs, bet pašlaik “trendīgākā” un interesantākā šķiet Miera iela, kur teju kā sēnes pēc lietus pēdējo 2 gadu laikā saradušās visādas foršas, radošas vietiņas (par dažām no tām jau esmu rakstījusi: DAD cafe, Buteljons, XX.gadsimts, Mājas svētība). Piedevām, šīs ielas iemītnieki praksē parāda, ka arī latvieši māk un var sadarboties. Pierādījums tam ir biedrība Miera ielas republika un šī sestdiena, kad uz Miera ielas būs dažnedažādas foršas izdarības un svinēšanas – Miera ielas vasaras svētki.

Programma ir ļoti bagātīga un visvienkāršāk jums būs uzmest aci afišai, ko esmu pievienojusi šim rakstam. Bet lai iekārdinātu, varu izcelt pasākumus, kas noteikti ir manā topā un ko negribu laist garām: Retrospectro organizētais Vintage tirdziņš Tabakas fabrikas teritorijā, Eko tirdziņš ar Latvijā gatavota vīna degustāciju Dabas dobes pagalmā, muzicēšana Briāna ielas 20 pagalmā (būs gan Alise Joste un Sus Dungo, gan Jēkabs Nīmanis ar savu atraktīvo Jakob Noiman festival band, kā arī ex Voiceks-Voiska mūziķi), Miera ielas republikas puķu logo gatavošana pašā Miera ielas sākumā pie veikaliņa “Ar putniem“, origami meistarklase “Illuseum“, karameļu vafeles un kafija ārā pie “Dad cafe” un tā varētu turpināt vēl un vēl. Īpaši interesanti varētu būt apmeklēt tās vietas, kas varbūt nešķiet tāds tradicionālais radošais/populārais iestādījums: kurpnieku ateljē, budisma centrs vai CSDD pārvalde.

Īsāk sakot, turam īkšķus, lai ir labs laiks, un tiekamies Miera ielā!

Kad? Sestdien, 26.maijā, no 11:00 – 23:00

Kur? Miera iela, sākot no Brīvības ielas līdz pat Dzemdību namam un parkam/kapiem

ENGLISH:

I’ve always been interested in creative quarters.. Andrejsala, then Spikeri, VEF territory. And now the trendiest place seems to be Miera iela, where almost like mushrooms after a good rain in last 2 years many cool creative places have popped up. Moreover, this is one of the rare occasions, where Latvians prove that they are ready to collaborate and create synergy. Miera iela inhabitants have joined together not only to create their own “republic”, but also to celebrate summer this Saturday. Starting from Brīvības Str and stretching till the big park/cemetery there will be events, markets, workshops, music, dance performances, lots of creative activities and tasty snacks. Make sure to check out the vintage market at Tobacco factory, Eco market in the yard of Dabas dobe store, Music in the yard of A.Briāna Str 20 (entrance from Miera Str), dance performances in the big park and many other things.

In short – fingers crossed for good weather and see you there!

When? Saturday, 26th May, from 11am to 11pm

Where? Miera Street starting from Brivibas Str

Advertisements
Posted in: Events