Percussion workshops at KKC

Posted on July 17, 2012

0


LATVIAN:

Šoreiz izmantošu iespēju pareklamēt savu draugu veikumu. Tā nu ir sanācis, ka man ir tas gods pazīt divus lieliskus cilvēkus un mūziķus – Tiago un Migelu. Viņus šurp atpūtis ceļavējš no tālām zemēm – Brazīlijas un Čīles, bet abus vieno mīlestība uz ritmu un mūziku.

Kopš 9. jūlija viņi piedāvā dalīties savā bungošanas un rībināšanas mākā un organizē perkusiju nodarbības Kaņepes Kultūras Centrā (par šo vietu noteikti rakstīšu vēl visā drīzumā, jo šķiet, ka ir viens no šīs vasaras trendiem, kur baudīt kultūru un kādu dzērienu). Tad nu tā – katru pirmdien plkst. 17:00 tiek gaidīti iesācēji, bet pēc viņiem nākamā nodarbība (19:00) jau tiem, kas kaut ko no bungošanas un ritmiem saprot. Noteikti izmantojiet šo iespēju, jo, zinot abus puišus, papildus bungot mākai ir garantēts pozitīvas enerģijas lādiņš!

Vairāk informācijas plakātā:

KKC atrodas uz Skolas un Lāčplēša ielas stūra. Meklējiet milzu lauvu..

ENGLISH:

There are many people that I am happy and grateful to know. Two of them are Tiago and Miguel, who besides being cool guys are also great musicians. They come a far way – from Brazil and Chile, but at the moment call Latvia their home. As of 9 July they are sharing their skills and knowledge on drumming and rhythm and are organizing percussion workshops at Kanepe cultural center (Kaņepes Kultūras Centrs). I highly recommend to attend them not only to gain some practical knowledge, but also get tons of positive energy!

Workshops take place every Monday. At 5pm starts the beginners class, at 7pm – for those, who already have some basic knowledge and skills. The crowd is very international and main language used – rhythm (and English). Kanepe cultural center is located on the corner of Skolas and Lāčplēša Str – look for a big black lion in the yard!

Advertisements
Posted in: Uncategorized