Toy exchange at Muki store (8 Sept)

Posted on August 22, 2012

0


LATVIAN:

Kopš esmu tikusi pie savas mazās jaunkundzes, protams, arī intereses ir nosliekušās uz bērniem draudzīgām vietām un visādiem bēbīš/bērnu labumiņiem. Tad nu vieta, kas būtu pelnījusi atsevišķu bloga ierakstu, ir mazais (vai kopš ievākšanās jaunajās telpās jau lielais) muki.lv veikaliņš. Stāsts ir gana vienkāršs un jauks – jauna ģimene, audzinot savus puikas, nolēma arī citiem Latvijas vecākiem padarīt pieejamus dažādus labumus (sākot ar rotaļlietām un beidzot ar kurpītēm un autokrēsliņiem), ko paši pārbaudījuši un atzinuši par labiem esam. Rezultātā mani, piemēram, šajā veikaliņā nedrīkst laist iekšā, jo katru reizi atrodas šis un tas un vēl kaut kas, ko vajag nopirkt (līdzīgi ar mani iet arī SockBox). Visas lietas tur ir ar smuku dizainu, funkcionālas un, kas tiešām būtiski, pašu saimnieku kārtīgi iztestētas. Lieliska vieta ne tikai jaunajiem vecākiem, bet arī dāvanu meklētājiem.

Bet šoreiz gribēju īpaši izcelt viņu iniciatīvu septembra sākumā taisīt “mantu maiņas” pasākumu, kurā vecākiem būs iespējams iemainīt bērniem apnikušas mantas. Jau no septembra sākuma muki.lv veikaliņā pie Vecās Ģertrūdes baznīcas varēs ienest savējiem bērniem apnikušās vai liekās mantas (mazums kāds uzdāvinājis divas vienādas puzles vai vilcieniņus), pretī saņemot muki latus. 8.septembrī muki latus varēs iztērēt “iegādājoties” citu atnestās rotaļlietas. Saimnieki pačukstēja, ka varbūt tam visam izdosies pievienot arī Klaudijas Hēlas padomus par “labajām un attīstošajām mantām”. Es noteikti izrevidēšu Lauras mantu kasti un iesaku arī citiem iesaistīties šajā foršajā pasākumā, lai tādi notiktu vēl un vēl! Galu galā mantu maiņa ir ne tikai ģimenes budžetam, bet arī dabai draudzīgāka, jo varbūt kāda kaktā noputējusi manta tā nenonāks miskastē un neizdalīs metānu pūstot Getliņos..

Vairāk informācijas muki.lv blogā

ENGLISH:

If I had to name the best kids store in Riga (both for parents and those, who are looking for presents), I would say – muki.lv for sure. That is a cute store owned by a family that has 2 kids. They have tested all products that are selling – the range is not huge, but all the things have cool designs and are very functional. But besides being a great store, they also organize lots of valuable events. In September they are trying out a “toy exchange” event and I find it to be a great idea. So all of you who have kids and piles of toys that your kids don’t play with anymore, try this out. From the beginning of September you can bring toys to the muki.lv store (next to the Old Gertrude church) and receive “muki lats” money in exchange. On 8th of September you will have the opportunity to exchange the “muki lats” for toys other people have brought. I’m in! Are you?

For more information (unfortunately in Latvian) visit muki.lv blog

Advertisements