Kurš atbildīgs?

Posted on September 5, 2012

14


Kad esi kļuvis par pieaugušu cilvēku, tad ar rājieniem vis bieži saskarties nesanāk.. bet ar mani šodien notika tieši tas – mani sarāja! Piedevām par pavisam muļķīgu lietu – par to, ka aiz sava bērna neesmu piekārtojusi kafejnīcā esošo bērnu stūrīti.

(Paldies dievam aiz Lauras vēl šāds bardaks nepaliek, šo bildi aizņēmos no http://www.urbanmoms.ca)

Ok, uzreiz attaisnošos – normālā gadījumā pēc sava meitēna savācu, bet man uz rokas bija jau īdošs un sen gulēt gribošs mazs bērns (mammas sapratīs!), turklāt pirms kādām 2 nedēļām šajā pašā vietā oficiante bija teikusi “nekas, nekas – nevāciet”, kad biju metusies kārtot izmētātās mantiņas. Šodien, kad jau devos laukā pa durvīm, uz mani noburkšķēja, ka “vismaz pieklājības normas tak prasītu, ka aiz bērniem bardaku savāc”, un kad attaisnojos, ka nebiju sapratusi šīs iestādes “politiku”, spriežot pēc iepriekšējā apmeklējuma pieredzes, man atbildēja “man vienalga, ko teica kolēģe”.

Saprotiet mani pareizi, nav jau problēma – es mierīgi varu pēc bērna savākt un parasti tā arī daru. Tāpat saprotu oficianti, kura tur bija vienīgais klientus apkalpojošais cilvēks un viņai bija “ņe da etovo” kārtot bērnu stūri, ja jāšiverē ar pusdienu šķīvjiem un jātaisa kafijas. Bet šī situācija man tomēr radīja jautājumu – kā atbildība tad būtu kārtība bērnu stūrīti? Mammu vai apkalpojošā personāla? Kā domājat jūs, mammas? Un ko par to saka kafejnīcu un ēstuvju pārstāvji?

Piedevām uzreiz varu teikt, ka lielākoties Rīgas kafejnīcās man ir bijis tā, ka smaidoša oficiante saka “nekas, mēs paši..”.Un tā kā Rīgā jau tā ir maz vietu, kas ir piemērotas bērniem, negribu, ka šo rakstu uzskata par kašķēšanos. Drīzāk ieteiktu iestādēm, kur ir politika, ka tā nav apkalpojošā personāla rūpe, nu uzlieciet pie spēļu stūra zīmīti “mīļie vecāki, lūdzu piekārtojiet pēc jūsu mazajiem, lai arī citiem te ir prieks spēlēties”! Un tad oficiantei nebūtu uz mani jārūc, savukārt, man nebūtu jājūtas kā mazai, nopērtai meitenei..

Advertisements
Posted in: Uncategorized