Pai:Pai – cute store for kids

Posted on November 24, 2012

0


LATVIAN (for ENG please scroll down):

Ja man ir izvēle, vienmēr ļoti cenšos atbalstīt vietējos ražotājus, kad pērku pārtiku vai, piemēram, drēbes un mantas gan sev, gan meitai. Laikam tāpēc īpašs prieks, ka tagad daudzas Latvijā radītas bērnu lietas (gan smukumam, gan praktiskās) atrodamas vienu viet – Stabu ielas tālajā galā veikaliņā Pai:Pai.

Līdzās drēbītēm un fifīgām matu sprādzītēm, mani priecēja tieši praktiskāk izmantojamie labumi, piemēram, 100% vilnas bērnu pledi, aitādas guļammaisi ratiem, smukās Cherry Picking lampiņu virtenes, ko iekarināt bērnistabā, grāmatas, kā arī mazie apaļie pufi, kas kā reiz noderēs kā viena no pirmajām mēbelēm mazajam cilvēkam.

Tie, kam jau pāri 2 gadi, noteikti novērtēs kartona māju, kurā ne tikai var spēlēties un slēpties, bet kuru var arī radoši izkrāsot

Ceru, ka neskatoties uz, manuprāt, ne pārāk ērto atrašanās vietu (netīšām tur laikam neiemaldītos), ceru, ka Pai:Pai pastāvēs vēl ilgi, jo tā ir ne tikai kārdinājumiem pilna vieta jaunajiem vecākiem, bet līdzās Muki.lv veikaliņam noteikti lieliska vieta, kur meklēt dāvanas mazajiem cilvēkiem un to vecākiem. Varbūt kā reiz pirms svētkiem ir vērts tur iegriezties un atbalstīt savējos ražotājus?!

Ps veikala klāsts ir apskatāms arī viņu mājaslapā un tur nopērkams arī neklātienē. Mājaslapā ieteicams ielūkoties vēl viena iemesla dēļ, jo saimniece teica, ka tuvākajā laikā savās telpās sāks rīkot arī dažādus interesantus pasākumus vecākiem un bērniem.

ENGLISH:

to be updated soon

Praktiskais info / Practical info:

Pai:Pai, address: Stabu 65

Working hours: Mon-Fri 11-19, Sat 10-16, Sun – closed

More information: web / Twitter

Advertisements
Posted in: Shop