Ideas for Xmas vol.2

Posted on December 17, 2012

0


Kā solīts – šoreiz par dažām Ziemassvētcīgām idejām, ko var nopirkt veikalā un palikt zem eglītes. Labs veids, kā būt sociāli atbildīgam, ir patērēt vietējo ražotāju darinājumus, tad nu saņemiet šo.

And as promised – some ideas for presents you can actually purchase in Riga and put under the Christmas tree. I do believe that the best and simple way of being socially responsible is to consume locally produced goods. So here you go.

ZIB atstarojošās cepures / ZIB reflecting knitted hats

Manuprāt, lieliska dāvana gan lielam, gan mazam ir ZIB atstarojošie adījumi (cepures un cimdi) – gaismā vienkārši gaumīgas adītas lietas, bet tumsā – pelēkā strīpa smuki spīd un pasargā, arī policisti atstarotāju reidos nevarēs piesieties, un šis nav tas atstarotājs, kas var nokrist un pazust vai aizmirsties piestiprināts otrai somiņai. Par ZIB produkciju vairāk vari uzzināt un arī iegādāties viņu mājaslapā zib.lv Ps viņi arī ir autori krāsainajiem un ērtajiem legingiem (vienus iepirku un esmu sajūsmā)

In my opinion a combination of decent design and safety – reflecting knitted accessories from ZIB (winter hats and gloves). In the daylight just nice hats, but at the night – gray stripes shine to protect their owner. You can read more about ZIB and purchase their goodies at their website zib.lv Btw they also produce the amazingly cute and comfy leggings (have bought ones and love them)

Cherry Picking lampu virtenes // Cherry Picking lampions

Kādu gadu šis jau vairs nav jaunums, bet ja gadījumā tev vai taviem draugiem vēl nav īpašumā, šīs skaistās lampiņu virtenes noteikti atdzīvinās interjeru gada tumšajos mēnešos un ienesīs krāsas un prieku. Lielisks aksesuārs arī bērnistabai (pēc pieredzes). Lampiņu virteni vari pasūtīt un izveidot virtuāli viņu mājaslapā vai arī apmeklēt jauko veikaliņu Baznīcas ielā 37.

Even though Cherry Picking is nothing new already for a year or so, if you or your friends don’t yet own these nice lampions, give them a try and they will definitely bring some light and colours in your house for the dark months of the year. From experience can tell that they work very well in kids room. You can create your own colour set and decide how many lamps you want on their website or visit their store on Baznīcas Str 37.

Advertisements
Posted in: Uncategorized