Cafe Mierā new place over the river

Posted on June 14, 2013

0


20130614_103833

LATVIAN (for ENG please scroll down):

Tiem, kas mani labāk pazīsti, jau nācies atklausīties, cik ļoti man iepaticies Āgenskalns un Nometņu iela. Tam ir arī savs iemesls, ko sauc par Lude. Bet ne par to šis ieraksts. Pēc Fazendas uz Nometņu ielas sākuma sāk sarasties arvien vairāk jauku vietu un nepilnu mēnesi atpakaļ tām piepulcējusies jauna kafejnīca uz turpat blakus esošās Meža ielas. Tur savu filiāli atvērusi Miera ielas burvīgā kūku kafejnīca “Mierā“. Ieliņa ir gandrīz tikpat šarmanta un mierīga kā Miera iela, bet te ir arī savi bonusiņi – auto var novietot par velti (ērtāk noparkoties gan būs uz Nometņu ielas posma aiz Slokas ielas un tad jāpaiet atpakaļ ar kājām).Interjerā dominē tas pats romantiskais noskaņojums, pasteļkrāsas toņi. Savukārt, ēdienkartē dzērieni un ņam-ņam kūkas. Mana absolūtā favorīte ir burkānkūka un vismaz pašlaik apgalvoju, ka Mierā taisa garšīgāko burkānkūku Rīgā (bet esmu gatava klausīties ieteikumus, kur vēl burkānkūka jāpagaršo). Tāpat te ir ļoti gardi pašcepti kruasāni un šis tas no sāļiem ēdieniem – aukstā zupiņa un pildīts kruasāns. Un, protams, galvenais solījums – miers 🙂

Tiem, kas dzīvo Āgenskalnā, kā arī tiem, kas pārvietojas ar diviem vai četriem riteņiem – lūgtum, jums lieliska iespēja izjust jaunatklājēja prieku, jo kafejnīca savu pirmo darbības mēnesi svinēs tikai nākamnedēļ! P.s. var norēķināties ar kartēm un pieejams wi-fi. Piedevām svētdienās pie viņiem ir pankūku brančs!

ENGLISH:

Those, who know me better, have heard probably for zillion times, how much I love Āgenskalns – Riga’s district over the river with old beautiful architecture, quiet curved streets, old market. My love for this part of Riga has also its reason that is called Lude, but that is not what this post is about.

After one of my favourite restaurants Fazenda opened their sister-restaurant on Nometņu street, the area has been developing and new places have been popping up like mushrooms after rain. I’m especially pleased to have found a sister-cafe of Mierā on a nearby street – Meža Str. It is a lovely, romantic and peaceful cafe with tasty cakes, good coffee, fresh croissants and also a soup of the day. For those, who have been on Miera Str, you get the picture.

The Mierā sister-cafe has been open for less than a month, so for those adventurous people who love all things new&fresh – it’s a must. Go there and enjoy the tranquility and make sure to walk around the area! Btw it’s possible to pay with credit cards and wi-fi is also available. Aaaaand I just read on their blackboard that on Sundays they have a pancake brunch 🙂

Praktiskais info / Practical info:

Mierā, address: Meža Str 4a

More information: Facebook / Twitter

Advertisements