Macaron – a new trend in town?

Posted on June 19, 2013

4


20130619_173913

LATVIAN: Kādu laiku atpakaļ šķita, ka top lieta Rīgā ir mufini – pēc Muffins and More parādīšanās tie biezā slānī bija pieejami arī tradicionālākās beķerejās un ēstuvēs. Tagad šķiet pēdējā gada laikā jaunais trends ir “macaron” cepumi. Nupat uz Dzirnavu ielas atvērta neliela kafejnīca / saldumu veikaliņš, kur macaron ir pamatlieta, kas tiek pārdota, un viss pārējais dienas kūka, bombongas un cup-cakes šķiet tikai piedeva. Interesanti, vai franču cepumiņi ilgi būs stilīgi tā, lai no tā reāls bizness sanāktu?

ENGLISH: Some years ago it seemed that muffins and cup-cakes are the new trends in Riga. After Muffins and More appearance on the scene, lots of other places started offering this treat. But now in the last year it seems there’s a new kid on the block – macaron cookies. On Dzirnavu Str for less than a month a confectionery place is open that sells macarons as their main product. And I’m just wandering, if the trend lasts long enough to make it a business.

Lūk dažas vietas Rīgā, kur var dabūt macarons // Here are some places in Riga you can buy macarons:

arbOOz – Dzirnavu 34a

Mierā –  Meža 4a

Kanēļa konditoreja – Berga Bazārs

Bet ja vēlies uzzināt ko vairāk par macarons un atrast vēl vietas, kur tos pārdod – ieskaties Četras Sezonas rakstu ar ārkārtīgi apetītelīgu foto!

Advertisements
Posted in: Cafe, Places, Shop