Booked for families with kids @Fazenda

Posted on March 1, 2015

0


LATVIAN: Nieks, bet patīkami – kad piektdienas vakarā Pārdaugavas Fazendā ieraugu uzraksts “rezervēts” galdiņam, kas ir tieši blakus bērnu laukumam, jau nokaru degunu. Bet uz manu katram gadījumam uzdoto jautājumu “vai rezervēts?”, viesmīle pasmaida un saka – jā, ģimenēm ar bērniem, lai viņi tiktu pie laukumiņa.

Kamēr bērniem šis:

Fazenda_2015_2Mammītei šis:

Fazenda_2015

P.s. viņiem nav milzu bērnu menu, bet ir 2 tieši bērniem domāti ēdieni, kā arī – mana jaunkundze par labu ir atzinusi gan šo to no uzkodām, gan putras un pastu. Protams, jebkura bērna (un ne tikai) sirdi atkausēs milzu saldējuma porcija ar zemenēm, bumbieriem un vīnogām.

ENGLISH: Pleasant surprise in Fazenda restaurant on Nometnu Str – upon seeing “reserved” sign on the table right next to kids area, I was ready to leave the place, as eating with 2 little people is complicated, if they don’t have easy access to playground. I didn’t give up straight away and asked the waitress “so, the table is booked?”, she smiled and said “yes, for families with children”. So while kids were playing, mommy enjoyed nice dinner.

They don’t have a separate kids menu, but there are 2 kids meals on the menu and also some of the appetizers or pasta works very well with little people. Besides they have huge ice-cream portion with strawberries, pears and grapes – will make any kid happy!

Advertisements