Bad Boys Pancakes – best in town?

Posted on July 18, 2016

0


 

bad_boy_pancakes_2

LATVIAN: Agrāk esmu rakstījusi par savu slepeno pankūku vietu, kur nedaudz post-padomju stilā tikt pie klasiskām pildītajām pankūkām ar sieru, biezpienu, banānu un tamlīdzīgi. Šo vietu gan drīzāk varētu pieskaitīt fast-food, nevis gurmāniskam baudījumam. Tāpēc priecājos, ka šai pankūku vietai uzradies manās acīs spēcīgs konkurents ar citādāku novirzienu – Bad Boys Pancakes Nītaures ielā. Izrādās, ka Bad Boy Pancakes pastāv jau kādu labu laiku, bet nebija agrāk sanācis iet garām. Šķietami tukšs un kluss, bet uz pusdienu laiku atdzīvojas, jo pusdienot nāk tuvējo ofisu darboņi, sestdienu rīti arī esot “busy”, kad uz pankūkām nāk ģimenes ar bērniem. Īpašnieku draudzīgās attieksmes dēļ izveidojies riktīgs “savējo klubiņš”, bet tas netraucē, ja esi ieklīdis pirmo reizi, drīzāk rada tādu pozitīvu, ģimenisku noskaņu. Pašas telpas ir puspagrabā, bet toties ārā ir liela norobežota terase.

bad_boy_pancakes

Pie Bad Boys pieejams ļoti plašs pildīto pankūku klāsts: no gaļveidīgām un sierveidīgām līdz garšas kārpiņas kutinošām saldajām pankūkām, uz kurām kūst šokolādes batoniņi, putukrējums un zemenes. Mani patīkami pārsteidza tas, ka arī pati pankūka ir garšīga, nevis “fona elements”. Apkalpojošais personāls gatavs improvizēt un pielikt tādas piedevas, kā palūdz. Ja sola pikantu, tad patiešām ir pikanta pildītā pankūka. Produktus puiši iepērk agri no rīta tirgū pie jau zināmiem pārdevējiem, tāpēc viss ir svaigs un gards.

Attieksme un telpu iekārtojums varbūt ir mazliet “na ļubiteļa”, bet man kopumā patika gan ēdiens, gan apkalpošana. Notestēju vietu arī ar saviem mazajiem – nav speciāla bērniem draudzīga ekipējuma, bet attieksme ir pozitīva un platība arī atļauj tur uzturēties ar sīčiem. Priekš manis šī ir perfekta vieta, kur ik pa laikam aiziet pusdienās un garām skrienot apsveicināties ar draudzīgo personālu. Viens no īpašniekiem jūs patīkami pārsteigs ar to, kā ārzemnieks būdams ok apguvis latviešu valodu.

ENGLISH: Friendly staff, tasty pancakes, original fillings and crowd of loyal customers makes me think that Bad Boys Pancakes is probably the best pancake place in town. It might seem quiet and empty, but around lunch time the place buzzes with people from nearby offices, whereas Saturday mornings tend to be busy, when families come for weekend meals. Pancakes come in a wide range – from savory ones with cheese, meet and veggies, to sweet ones, where chocolate bars, strawberries and whipped cream melts in your mouth.

Although the place is not specially equipped for kids, I had a good time being there also with my 2 little ladies. It is spacious, the staff is kids-friendly, plus the outside terrace is perfect for those coming with strollers.

Since one of the owners is an expat, the crowd there is fairly international and English is spoken as much as Latvian among the staff.

Practical info:

Address: Nītaures 1

Working hours: Mon-Sat 10-19, Sun – closed (I’ve had situations, when the place is closed in their supposed working hours, so makes sense checking their Facebook page on updates)

More info: Facebook

Advertisements