Brunch and pastries at BULKA

Posted on July 31, 2016

0


BULKA_4

LATVISKI (For English please scroll down): Kā (nu jau diemžēl) izbijušam Pārdaugavas iedzīvotājam, prieks par katru vietu “tajā” Daugavas krastā, kur var paēst, padzert labu kafiju un laiski pabrokastot nedēļas nogalē. Papildus ierastajām vietām Meža ielas republikā ar Mierā, Fazendu, Coffee Tower, Street Burger, Minka Cafē, tagad vērts aizripot arī uz attālāku Pārdaugavu – Bieriņiem, kur darbojas beķereja BULKA. Jāsaka paldies draudzenei Leldei, kas par šīs vietas eksistenci un “brunch” piedāvājumu atgādināja šodien. Otrs paldies jāsaka saulei, kas mūs lutināja un varējām baudīt ēšanu ārā.

Tā kā šoreiz bijām tieši “brančot”, tad vairāk par to. Vēlās brokastis BULKĀ sākas diezgan laicīgi – jau no 10, un ir abas nedēļas nogales dienas. Cena arī salīdzinoši draudzīga, jo 9.50 eur ietilpst arī kafija (tiesa no termosa un pa vienkāršo). Bērniem līdz 12 g vecumam brunch – bez maksas. Piedāvājums šķita dažādām interesēm atbilstošs: bija siltais olu-desiņu-bekona virziens, bija vairāki salāti, liela plāno pankūku kaudze, kanēļmaizītes un citi našķi, kā arī pašcepta maize un šis tas virsū liekams. Cenā ietilpa gan sula un ūdens, gan vienkārša kafija.

BULKA_2

Kopumā, BULKA ir pievienojusies manam nedēļas nogales ģimenei draudzīgo vietu sarakstam līdzās Piens, Koya, Čārlstons, Mierā.

Pluss: bezmaksas stāvvieta, āra teritorija jeb “vasaras dārzs” un draudzīgums ģimenēm (ieteikums gan būtu uztaisīt kaut simbolisku žodziņu, lai mazie rakari neskrien uz ielas).

ENGLISH:

As a former resident of “Pārdaugava” – the non-central side of river Daugava, I’m particularly happy about any new place there, where you can eat, drink good coffee and enjoy the weekend chill. A bit hipstery cafe BULKA nearby road to Jūrmala and airport, on Liepājas Str exists already for a while, but finally following friends invitation, went to check it out.

 

BULKA

Since we went there for brunch, this post will cover that experience. Brunch here starts actually early for average offer in Riga – already from 10am. And it takes place on both Saturday and Sunday. The offer is decent both for savoury thing lovers and sweet-tooth. Water, juice and simple filter coffee included in the price – 9.50eur. Kids (up to 12 years of age) eat for free.

This place has definitely joined my favourits list both for nice cafes in Pārdaugava (among Mierā, Fazenda and others on Meža / Nometņu Str), as well as weekend family-friendly brunch places. Other bonuses: free parking, outside space.

Practical info: BULKA

Address: Liepājas 76a

Working hours: Mon 8-20, Tues-Fri 8-21, Sat 10-21, Sun 10-15 (Brunch on Sat, Sun)

More info: Facebook

Advertisements